niedziela, 20 listopada 2016

Perfekcyjne pośladki - ćwiczenia w formie GIF

Temat typowo kobiecy - jędrne, kształtne pośladki. Są marzeniem każdej kobiety (w grupie znajdzie się z pewnością również niejeden mężczyzna). Okrągła, duża i jędrna pupa jest w dzisiejszych czasach pożądana.


 Uzyskanie kształtnych pośladków, nie jest trudne. Kluczem jest tutaj (nikogo nie zaskakując) – systematyczność. Trzy, cztery treningi w tygodniu plus odpowiednia pielęgnacja, w szybkim czasie pokażą zadowalające efekty.

Na kształt kobiecych pośladków wpływają mięśnie pośladkowe: mały, średni, duży, a także dwugłowy uda, który podtrzymuje pośladki. Ważny jest również mięsień czworogłowy uda, który pięknie je eksponuje oraz trójgłowy łydki, który kusząco prezentuje się w szpilkach.

Które ćwiczenia dają zatem najlepsze efekty? Zdecydowanie te, wykonywane z obciążeniem, czyli po  raz kolejny, drogie Panie, nie boimy się treningu siłowego. Możemy Was zapewnić, że zbyt wielka, rozbudowana pupa nie grozi kobietą rasy europejskiej.

Poniżej przedstawiamy przykładowy zestaw ćwiczeń, które można wykonać w domu przy użyciu podstawowych przyrządów fitnessowych, elementów gospodarstwa domowego lub z ciężarem własnego ciała.

Do dzieła!


Wpisy, które mogą Cię zainteresować:

Przysiad ze sztangą ---> klik <---
Wall Sit ---> klik <---
Trening nóg na siłowni ---> klik <---
Ćwiczenia na wewnętrzną stronę ud ---> klik <---
Ćwiczenia na pośladki GIF ---> klik <---

6 komentarzy:

 1. Pożyteczny zbiór :) Bardzo mi się podoba. Tak dużo ich jest jakby w atlasie ćwiczeń :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo lubię ćwiczyć pośladki i czuć ich stałe napięcie. Ćwiczenia super, najlepsze to te typowo siłowe, pośladkowy wielki lubi spory ciężar. :)

  www.liftmygirl.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajny zestaw ćwiczeń, które mogą zmasakrować 4 litery w pozytywnym sensie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Super wpis! Cały czas staram się by moje pośladki były pełniejsze. Niestety jest to najbardziej oporna cześć mojego ciała i postępy są bardzo powolne. Wdrożę do swojego planu treningowego Twoje ćwiczenia, zobaczymy jakie rezultaty przyniosą. Dziękuję i pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. witam, ile powtórzeń powinno się robić tych ćwiczeń, ile zestawów, czy trzeba wykonać wszystkie aby mieć piękne zgrabne pośladki?;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ostatnio postanowiłam, że najwyższy czas zadbać o swoją sylwetkę. Postawiłam na px90, ćwiczenia stały się dla mnie ciężkie i zrezygnowałam z nich. Trafiłam na twój wpis i trochę poprawił mi samopoczucie bo wskazane przez Ciebie ćwiczenia wydają się być optymalne i powinnam sobie z nimi poradzić. Dzięki. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...